СРОЧНО ДАЮ 100 БАЛОВ !!!!!! визначте кількість теплоти необхідної щоб олов'яну кулю об'ємом

25см³нагріти від 15до80 градусів густина олива 7300​

Ответы на вопрос

Отвечает Юрченко Надя.

Ответ:

Кількість теплоти, потрібна для нагіг кулі об'ємом 25 см³, від 15°C до 80°C, можна розрахувати за формулою q = m*C*ΔT.

q = кількість теплоти, necessary

m = маса кулі, 25 см³ = 0,025 кг

C = коефіцієнт об'ємна теплоємність олова, 251,1 Дж/кг*K

ΔТ = різниця між 80°C і 15°C, 80 - 15 = 65°C

q = 0,025*251,1*65 = 43,4 кДж

Отже, знадобиться 43,4 кДж теплоти на нагрівання кулі.