Легка балка довжиною 2м підвішена на кріпленнях, розташованих на відстані 20 см та 30 см від країв

балки. До середини балки прикріплено вантаж масою 15кг. Яка сила натягу тросів?

Ответы на вопрос

Отвечает Невская Настя.

Ответ:

Объяснение:

F=m*g=15*10=150 H

Ra,   Rв   ?   ∑М(А)=0; F(2-0,2)=Rв*(4-0,2-0,3); 150*1,8=Rв*3,5; Rв=150*1,8/3,5 =77 Н; Ra=150-77=73 Н