Під дією сили 16 Hдружина розтягнулася на 4см.Яка сила виникає внаслідок розтягуваня цієї пружини

на 50мм?

Ответы на вопрос

Отвечает Зайнутдинова Александра.

Ответ:

20Н

Объяснение:

F = k∆x; k = F/∆x = 16/0,04 = 400 H/м.

F' = k∆x' = 400*0,05 = 20 Н.

ответ : F' = 20 H.

Отвечает Демянчук Ангеліна.

Ответ:

ответ 4 см говноооооооов

швоао

ащ