Автомобіль рухається по горизонтальній ділянці шляху. Який шлях він пройде до повної зупинки при

екстреному гальмуванні, якщо коефіцієнт тертя складає 0,5, а час гальмування дорівнює 4с?​

Ответы на вопрос

Отвечает Onyshchuk Angelina.

Ответ:

40 м

Объяснение:

μ=0,5

t=4 c

S    ?     S=υ₀²/(2*μ*g)=υ₀²/(2*0,5*10)=0,1*υ₀²; υ=υ₀-a*t=0; υ₀=a*t=a*4=4a

F=Fтр; m*a=m*g*μ; a=g*μ=10*0,5=5 м/c²; υ₀=5*4=20 м/c; S=0,1*20²=40 м