Яка кількість теплоти потрібна для нагрівання сталевої деталі масою 300 г від 40 до 1040°C


Ответы на вопрос

Отвечает Кременецкий Вадик.

Ответ:

150кДж

Объяснение:

Дано:

с=500Дж/кг°С

m=300г=0,3кг

∆t=1040-40=1000°C

========

Q-?

Q=cm∆t=500*0,3*1000=150000Дж=150кДж