Краплина олії, об'єм якої 0,015 мм3, розпливається на поверхні води й утворює пляму, площа якої

1500 см². Визначте діаметр молекули, якщо допустити, що вiн дорівнює товщині плями. Срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мазунин Никита.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V = 0,015 мм³

S = 1500 см² = 150000мм²

Найти: d - ?

V = S * d  

d=V/S = 0,015/150000 = 10⁻⁷ мм