ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА, СРОЧНО НАДО Крапелька олії, що має об'єм 12мм3, розпливається по поверхні

води плямою, яка має площу 600000см². Визначте діаметр молекули, якщо допустити, що він дорівнює товщині плями.​

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Кристина.

Ответ:

Діаметр молекули можна обчислити, використовуючи формулу:

d = 2 * √(V / A),

де:

- d - діаметр молекули,

- V - об'єм олійної крапельки (12 мм³),

- A - площа плями (600,000 см² = 6,000,000 мм²).

Підставляючи значення, отримуємо:

d = 2 * √(12 мм³ / 6,000,000 мм²).

Розрахунок дає такий результат:

d = 2 * √(0.002 мм).

d ≈ 0.0632 мм.

Отже, діаметр молекули, якщо допустити, що він дорівнює товщині плями, становить приблизно 0.0632 міліметра.

Объяснение:

Отвечает Кирьянова Виктория.

Ответ:

толюко надо расписать через дано