в алюмінієвій каструлі масою 400 г нагріли 1 кг води від 20°C до 70°C яку кількість теплоти

передано каструлі з водою?​

Ответы на вопрос

Отвечает Боровлёва Дашуля.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m1=400г=0.4кг

m2=1кг

t1=20°C

t2=70°C

c1=900 Дж/кг*°С

c2=4200 Дж/кг*°С

Q-?

Q=Q1+Q2

Q1=c1m1(t2-t1)=900*0,4(70-20)=18000Дж

Q2=c2m2(t2-t1)=4200*1(70-20)=210000Дж

Q=18000+210000=228000Дж