Мідну заклепку масою 0,5 кг треба для цього потрібно, нагріти від 20 до 370ºС. Скільки тепла

СРОЧНОО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Данченкова Ксения.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m=0,5кг

∆t=370-20=350°C

c=400Дж/кг°С

Q-?

Q=cm∆t=400*0,5*350=70000Дж