ТЕРМІНОВО Визнач кількість теплоти, що необхідна для нагрівання алюмінієвої деталі масою 68,7 кг

від 24 ℃ до145 ℃: (питома теплоємність алюмінію с=920 Дж/(кг∙℃)). Відповідь заокругли до цілих.

Ответы на вопрос

Отвечает Южаков Константин.

Ответ:

Для розрахунку кількості теплотини використаємо формулу:

Q = m * c * ΔT,

де Q - кількість теплотини (в Дж),

m - маса тіла (в кг),

c - питома теплоємність алюмінію (в Дж/(кг*°C)),

ΔT - зміна температури (в °C).

Підставляємо відомі значення:

m = 68.7 кг,

c = 920 Дж/(кг*°C),

ΔT = 145°C - 24°C = 121°C.

Підставляємо ці значення в формулу:

Q = 68.7 кг * 920 Дж/(кг*°C) * 121°C = 944,694 Дж.

Отже, кількість теплотини, необхідна для нагрівання алюмінієвої деталі масою 68.7 кг від 24°C до 145°C, становить 944,694 Дж. Заокруглимо це значення до цілого числа: 945,000 Дж.