Визнач кількість теплоти, що необхідна для нагрівання алюмінієвої деталі масою 7,3 кг від 12 ℃

до130 ℃: (питома теплоємність алюмінію с=920 Дж/(кг∙℃)). Відповідь заокругли до цілих.

Ответы на вопрос

Отвечает Меркель Томас.

Объяснение:

Дано:

m=7,3кг

t=130-12=118°C

c=920Дж/кг°С

Q-?

Q=cmt=920*7,3*118=792488Дж