Визнач кількість теплоти, що необхідна для нагрівання алюмінієвої деталі масою 11 кг від 25 ℃ до145

℃: (питома теплоємність алюмінію с=920 Дж/(кг∙℃)). Відповідь заокругли до цілих. Дж.

Ответы на вопрос

Отвечает Никитенко Григорий.

Ответ:1 214 400 Дж

Объяснение:Q=cm(t1-t0)
Q=11*920*(145-25)=1 214 400