3. (1 бал) До джерела струму з EPC12 B і внутрішнім опором 3 ,2 Ом підключений нагрівник опором 4,3

Ом. Чому дорівнює сила струму в колі? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гасанова Камаля.

Ответ:

I=E/(R+r)=8/(4,8+3,2)=1 A