Розрахуйте кількість теплоти, необхідну для збільшення температури чавунної заготовки від 37 С до

257 С. ЇЇ маса 45 кг. срочно!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Крюков Даниил.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

с=540Дж/кг°С

∆t=257-37=220°C

m=45кг

Q-?

Q=cm∆t=540*45*220=5346000Дж