ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДАМ 100 балов 1. Закон Ома для повного кола 2. Дано: n1 = 64 кол m2 = 93 г n2

= 60 кол Розв’язок: Кількість коливань за певний проміжок часу n1 Т2 обернено пропорційна періоду коливань n2 = Т 1 . m Період коливань пружного маятника: Т = 2π k . m1 - ? Відповідь:

Ответы на вопрос

Отвечает Скосарев Виктор.

Ответ:

дано: m1=1кг T=1с m2=4кг

найти: T2-?

T=2π·√(m÷k)⇔T²=(4π²m)÷k⇒k=(4π²m)÷T²

k1=k2=k

(4π²m1)÷T1²=(4π²m2)÷T2²⇒m1÷T1²=m2÷T2²⇒T2²=(T1²·m2)÷m1=1·4÷1=4 (c)⇒T2=2 (c)