ДАМ 199 балов СРОЧННОО!!! Дано: n1 = 64 кол m2 = 93 г n2 = 60 кол Розв’язок: Кількість коливань

за певний проміжок часу n1 Т2 обернено пропорційна періоду коливань n2 = Т 1 . m Період коливань пружного маятника: Т = 2π k . m1 - ? Відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Лемешевский Андрей.

Ответ:

m1 = (n1 * n2 * m2) / (n2 * n2) = (64 * 60 * 93) / (60 * 60) = 64.8 г