Дано: авто зі стану спокою за 10 с проходить відстань 500м. Fтяги = 15кН, коефіцієнт тертя = 0.3

Найти масу авто ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дроздов Никита.

Ответ:

Маса автомобіля становить 2100 кг.

Объяснение:

Автомобіль зі стану спокою проходить відстань 500 м за 10 с. З цього можна знайти середню швидкість автомобіля, яка дорівнює 50 м/с.

За другим законом Ньютона, сила тяги дорівнює силі опору тертя. Тому, сила опору тертя дорівнює 15 кН.

Коефіцієнт тертя між колесами автомобіля та дорогою дорівнює 0.3.

Знаючи це, можна знайти силу тертя, що дорівнює 4.5 кН.

Тепер можна знайти вагу автомобіля, використовуючи другий закон Ньютона: сума всіх сил, що діють на автомобіль, дорівнює масі автомобіля помноженому на прискорення. Прискорення можна знайти, використовуючи середню швидкість та час: a = (v - u) / t = (50 - 0) / 10 = 5 м/с

Тепер можна знайти масу автомобіля: F~результуюча~ = m * a => m = F~результуюча~ / a = (15 - 4.5) * 10 / 5 = 2100 кг.

Таким чином маса автомобіля становить 2100 кг.

Отвечает Цветков Дима.

Відповідь:

Для знаходження маси автомобіля використаємо другий закон Ньютона:

F = m * a

Де:

F - сила тяги (Fтяги) = 15 кН = 15000 Н

m - маса автомобіля, яку ми хочемо знайти

a - прискорення автомобіля

За другим законом Ньютона:

F = m * a

Ми також можемо використовувати рівняння руху для рівноприскореного руху:

s = ut + (1/2) * at^2

Де:

s - відстань (500 м)

u - початкова швидкість (у нашому випадку 0, так як авто знаходилось у стані спокою)

t - час (10 с)

a - прискорення (яке ми шукаємо)

Ми можемо знайти a, виразивши його з другого рівняння:

a = 2s / t^2

a = 2 * 500 м / (10 с)^2

a = 2 * 500 м / 100 с^2

a = 10 м/с^2

Тепер, ми можемо використовувати другий закон Ньютона для знаходження маси автомобіля:

Fтяги = m * a

15000 Н = m * 10 м/с^2

m = 15000 Н / 10 м/с^2

m = 1500 кг

Отже, маса автомобіля дорівнює 1500 кг.

Пояснення:

Надіюсь все правильно зробила.

гарного вечора.