Сила 16 Н стискає стальну пружину на 8см. Визначте жорсткість пружини.


Ответы на вопрос

Отвечает Пелгонен Оля.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

F=16H

x=8см=0,08м

k-?

F=kx=>

k=F/x=16/0,08=200H/м