поможіть зробити задачу Одна друкарка друкує 100сторінок за 5 днів ,а друга -за 4 дні. На скільки

більше Т сторінок друкує за один день друга друкарка ніж перша?

Ответы на вопрос

Отвечает Кольцова Соня.

Відповідь:

Друга друкарка за один день друкує на 5 сторінок більше ніж перша.

Покрокове пояснення:

Перша друкарка друкує 100 сторінок за 5 днів, а друга - за 4 дні. Таким чином за один день перша друкарка друкує 100 / 5 = 20 сторінок, а друга друкарка друкує 100 / 4 = 25 сторінок.

Друга друкарка за один день друкує на 25 - 20 = 5 сторінок більше ніж перша.