На газовій плитці нагріли 4 кг води від 0°С до температури кипіння. Скільки природнього газу було

при цьому використано, якщо вважати, що вся теплота, яка виділилась пішла на нагрівання води.

Ответы на вопрос

Отвечает Мухина Юлия.

Ответ: 38г

Объяснение:

Дано:

m=4кг

t1=0°C

t2=100°C

c=4200Дж/кг°С

q=4,4*10⁷Дж/кг

----------------------

m1-?

Теплота на нагрев воды равна:

Q=c*m*(t2-t1)

Теплота, выделившееся при сгорании газа, равна:

Q=q*m1

Тогда:

c*m*(t2-t1)=q*m1

Отсюда:

m1=c*m*(t2-t1)/q=4200*4*(100-0)/4,4*10⁷=0,038кг=38г