Тіло виконує за півхвилини 90 обертів. Визначте частоту обертання​


Ответы на вопрос

Отвечает Дрёмин Тёма.

Ответ:

180 Гц

Объяснение:

t=0,5 хв

n=90 об

f   ?    f=n/t=90/0,5=180 Гц