З якою швидкістю іхав автобус з Харкова до Миколаїва, якщо за 3 години він подолав 138 км.


Ответы на вопрос

Отвечает Каспийская Алеся.

Ответ:

Объяснение:

t = 3 год

S =  138 км

V = ?

V = S / t = 138/3 = 46 км/год

Отвечает Василевич Алина.

Відповідь:

Пояснення:

Нам потрібно знайти швидкість, вона розраховується за формулою V=l/t (і в цю формулу просто підставляєш числове значення