Допоможіть будь ласка!!! Амперметр з межею вимірювання Imax = 5A, і ціною поділки 0,05 А/под,

внутрішнім опором Rв = 0,024750 Ом маємо намір використати в колах, де струм дорівнює I,A - 200. Підібрати шунт і знайти ціну поділки амперметра​

Ответы на вопрос

Отвечает Онянова Ирина.

Відповідь:

Пояснення:

Дано

Imax=5A

00,5A/под

Rв = 0,024750 Ом

I=200A

Rш-?

Rш=Ra/(n-1)

n=I/Imax=200/5=40

Rш=0.024750/39=0.000634615 Om

нова ціна поділки=0.05*40=2 А/под