6. Радиусы 20 см шеңбер бойымен қозғалып тұрған дененің айналу периоды 4 с, жиілігі және сызыктык

жылдамдығы қанша? [2]​

Ответы на вопрос

Отвечает Ляпина Марина.

Ответ:

U=2ПR*V=2*3.14*20*5=628м/с

T=1/V=1/5=0.2c