Людина переміщується вздовж дороги, що має форму прямокутника зі сторонами 21 м і 28 м. Визначити

шлях і переміщення людини (оформлення до задачі!) СРОЧНО РЕБЯТ!!С ПОЛНЫМ РЕШЕНИЕМ ПОЖАЛУЙСТА!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Травников Вова.

Для визначення шляху і переміщення людини відобразимо ситуацію на прямокутнику.

Задача зводиться до обчислення довжини шляху, який пройшла людина, і величини переміщення, тобто відстані між початковою і кінцевою точками її руху.

Прямокутник має сторони 21 м і 28 м. Для обчислення довжини шляху людини використовуємо теорему Піфагора, оскільки людина рухається вздовж діагоналі прямокутника:

Шлях=212+282=441+784=1225=35м.Шлях=212+282

​=441+784

​=1225

​=35м.

Тепер давайте обчислимо переміщення, яке є відстанню між початковою і кінцевою точками руху людини. Переміщення можна знайти за допомогою теореми Піфагора, використовуючи сторони прямокутника:

Переміщення=212−282=441+784=−343.Переміщення=212−282

​=441+784

​=−343

​.

Примітка: Від'ємне значення переміщення вказує, що людина рухалася вздовж іншої діагоналі прямокутника.

Завдання може бути вирішено інакше, якщо ми знаємо напрямок руху людини вздовж прямокутника. В цьому випадку переміщення буде дорівнювати довжині відповідної сторони прямокутника.