7. С) Мұздын меншікті жылу сыйымдылығы мен меншиктi балку жылуы сәйкесінше:2100 Дж/кг(кг•C°) және

300кДж/кг. Егер мұздың массасы 200 г болса, мұздын толық еруiне кеткен жылу мөлшерін анықтанызПОЖАЛУЙСТА ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ ♡♡♡♡♡♡И ПУСТЬ ОТВЕТ БУДЕТ ПРАВИЛЬНЫЙ ДАМ 15 БАЛЛОВнужно до 10.23.2023​

Ответы на вопрос

Отвечает Гайфутдинов Алмаз.

Ответ:

Бер

c=2100Дж/кг °C

λ=330кДж/кг

m= 200г

(t₁ =0°C;t₂=100°C)

________________________

Q=?

ХБЖ

330кДж/кг=330×10³Дж/кг

200г=0,2кг

Шешуі:

Q₁=λ×m

Q₂=cm(t2-t1)

Q=Q₁+Q₂

Q₁=330×10³×0,2= 6,6+10⁴

Q₂=2100×0,2(100-0)=42000=4,2×10⁴

Q=6,6×10⁴+4,2×10⁴=108000=1,08×10⁵ Дж/кг

Жауабы:

Q=1,08×10⁵ Дж/кг

Объяснение:

λ  это меншікті балқу жылуы

если не понятно пиши я в тг скину