Масса 0,5 кг, прикрепленная к пружине, совершает 100 колебаний за 31,4 секунды.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кнутова Ирина.

Ответ:

Для знаходження частоти коливань прикріпленої до пружини маси, можна використовувати наступну формулу:

\[f = \frac{1}{T},\]

де \(f\) - частота в герцах (Гц), \(T\) - період коливань у секундах (с).

У вашому випадку, маса коливається 100 разів за 31,4 секунди, отже період коливань (\(T\)) дорівнює:

\[T = \frac{31,4 \, с}{100} = 0,314 \, с.\]

Тепер можна знайти частоту (\(f\)):

\[f = \frac{1}{0,314 \, с} \approx 3,18 \, Гц.\]

Отже, частота коливань цієї маси, прикріпленої до пружини, становить приблизно 3,18 Гц.