Авто масою 2т рухається по горизонтальній дорозі зі щвидкістю 72 км/год . Визначити гальмівний шлях

та час гальмування, якщо коефіціент тертя 0,6.​

Ответы на вопрос

Отвечает Токтарова Анель.

Відповідь:

Пояснення:

Дано

m=2 000kg

v1=20m/c

v2=0

μ=0.6

g=10m/c²

s-?

t-?

Fт+N+mg=ma(другий закон Ньютона)

OY:mg=N

OX:Fт=ma

Fт=μmg

ma=μmg

a=μmg/m=μg=6m/c

s=v²/2a≈33.3m

a=v1/t

t=v1/a≈3.3c