Знайти силу струму в обмотці двигуна електропідйомника, якщо вантаж масою 100кг він підіймає на

висоту 2м за 0,5хв? ККД підйомника — 70%, напруга — 48В а) 2,9 А б) 2,7 А в) 2,8 А

Ответы на вопрос

Отвечает Газаров Дима.

Відповідь:

Вірного варіанту не

Пояснення:

A = m g h

P = U I nu = A : t

I = A : (t U nu) = m g h : (t U nu) = 100 × 9.8 × 2 : 30 : 48 : 0.7 ~= 1.944 (A)