Якою є сила в обмотці двигуна електричного підйомника, якщо платформу з вантажем загальною масою

240 кг він підіймає на висоту 6 м за 50 с ? ККД підйомника - 60%, напруга в клемах 48 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Малая Виктория.

Ответ:

Дано:

m=240кг

h=6м

ККД=60%=0,6

U=48В

t=50с

Знайти:

I=?

Объяснение:

1) А кор.= mgh

A кop.= 240*10*6=14400 Дж

2) Апов. = N*t= UtI=48*50*I=240I

3) ККД=Акор./Апов

0,6=14400/240І

0,6=60/І

І=100А