Срочно Прощу Пожалуйста Вертоліт летить горизонтально зі швидкістю 180 км/год на висоті 400 м. З

вертольота на нерухомий теплохід потрібно скинути вантаж. На якій відстані від теплохода пілот повинен скинути вантаж? З якою швидкістю та під яким кутом вантаж впав на теплохід?​

Ответы на вопрос

Отвечает Целиков Глеб.

Ответ:

Объяснение:

υ₀ = 180 км/ч = 50 м/с

h₀ = 400 м

L - ? υ - ? α - ? υₓ=υ₀; υy=g*t; h=h₀-g*t²/2=0; t=√(2*h₀/g)=√(2*400/10)=

8,9 с; υy=10*8,9=89 м/с; υ=√(υₓ²+υy²)=√(50²+89²)=102 м/с; L=υₓ*t=50*8,9=445 м;

α=arctg(υₓ/υy)=arctg(50/89)=29,3°