яка питома теплоємності речовини , якщо на її нагрівання на 50°с витратили 700дж теплоти? манса

речовини 100г

Ответы на вопрос

Отвечает Ulyanova Polina.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

∆t=50°C

Q=700Дж

m=100г=0,1кг

с-?

Q=cm∆t=>

c=Q/(m∆t)=700/(0,1*50)=140Дж/кг°С