Яка кількість теплоти виділилася при охолодженні алюмінієвого бруска об'ємом 135 дм³, якщо

температура бруска змінилася від 60 до 20°С?

Ответы на вопрос

Отвечает Тыщенко Ксения.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V=135дм³=0,135м³

∆t=60-20=40°C

p=2700кг/м³

с=920Дж/кг°С

Q-?

m=pV=2700*0,135=364,5кг

Q=cm∆t=920*364,5*40=13413600Дж

Отвечает Адамов Иван.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V = 135дм³ = 0,135м³

t₁ = 20°C

t₂ = 60°C

Найти:  Q-?

Знайдемо масу бруска:

m = V * ρ , де ρ = 2700кг/м³ - густина алюмінію

m = 0,135 * 2700 = 364,5 кг

Обчислимо кількість теплоти:

Q = cm(t₂ -  t₁) , де  с = 920Дж/кг°С питома теплоємність алюмінію

Q = 920 * 364,5 * (60 - 20) = 13413600Дж = 13413,6 кДж