8 (2 бали). Спростіть вираз: (-8/9uvw)²•(-4/3u²w)³допоможіть будь ласка ​


Ответы на вопрос

Отвечает Бурцев Слава.

Пошаговое объяснение:

Спростімо вираз крок за кроком:

(-8/9uvw)² = (-8/9)² * (u)² * (v)² * (w)² = 64/81 * u² * v² * w²

(-4/3u²w)³ = (-4/3)³ * (u²)³ * (w)³ = -64/27 * u⁶ * w³

Тепер обчислимо добуток цих двох виразів:

(64/81 * u² * v² * w²) * (-64/27 * u⁶ * w³) = (64/81 * -64/27) * (u² * u⁶) * (v²) * (w² * w³)

Тут ми помножили чисельники та показники степенів для кожної літери "u," "v," і "w." Тепер можемо обчислити цей вираз:

(64/81 * -64/27) * (u⁸) * (v²) * (w⁵)

Зараз ми просто помножили чисельники та додали показники степенів для кожної літери.