СРОЧНО!! Визначити модуль і напрям прискорення для тіла масою 500 г, на яке діють одночасно дві

сили 12 Н і 4 Н, направлені під кутом 30 градусів одна до одної.

Ответы на вопрос

Отвечает Александрович Дима.

Ответ: 30,9м/с²

Объяснение:

Дано:

m=500г=0,5кг

α=30°

F1=12Н

F2=4Н

-------------

а-?

Согласно второго закона Нютона:

R=ma

Отсюда:

a=R/m

R=F1*cos(α/2)+F2*cos(α/2)=(F1+F2)*cos(α/2)

а=(F1+F2)*cos(α/2)/m=(12+4)*cos(30/2)/0,5=30,9м/с²

Ускорение направлено в сторону действия равнодействующей двух сил