За 10 хв в електролітичній ванні виділилося 3,36 г одновалентного металу. Визначте, який це метал

(знайдіть k), якщо сила струму під час електролізу становила 5 А.

Ответы на вопрос

Отвечает Раздобарин Миша.

Відповідь: Дано: Δt= 10 мин=600 с, m=3,36 г=3,36 г*10⁻⁶кг, I=5A

Найти: k

По закону электролиза:  m=k*I*Δt,  k=m/I*Δt

k=3,36*10(6) /5*600  = 14,9 кг/Кл

По таблице находим, что такое значение k для меди

Ответ: медь

Пояснення: 201,6 и 3000