Розпишіть: не через GPT Пластини конденсатора ємністю 25 мкФ замінили на пластини вп'ятеро меншої

площі, а відстань між цими пластинами збільшили у 2 рази. Чому тепер дорівнює ємність конденсатора?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мазуров Максим.

Ответ:

250мкФ

Объяснение:

Дано:

S₂=S₁/5

d₂=2d₁

C₁=25 мкФ

C₂=?

________________________

С₂=(ε₀εS₂)/d₂=(ε₀ε*(S₁/5))/2d₁=10*((ε₀εS₁)/d₁)=10C₁

C₂=10*25=250мкФ