Визначте масу куба , який має площу поверхні 150 сантиметрів квадратних , якщо густина речовини , з

якої виготовлено куб, дорівнює 2700 кг/м кубічний

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Илья.

Відповідь:

Спочатку визначимо об'єм куба за формулою V = S * a, де:

V - об'єм куба,

S - площа поверхні куба,

a - довжина ребра куба.

Оскільки площа поверхні куба дорівнює 150 см², то ми маємо S = 150 см².

Тепер переведемо площу у квадратних сантиметрах в квадратні метри. Одна квадратна метр дорівнює 10 000 квадратних сантиметрів (1 м² = 10,000 см²). Тобто, S = 150 см² * (1 м² / 10,000 см²) = 0,015 м².

Також ми знаємо густину речовини (ρ) - 2700 кг/м³.

Тепер використаємо формулу для об'єму куба V = S * a:

0,015 м² = a²

Витягнемо корінь з обох боків, щоб знайти довжину ребра a:

a = √0,015 м² ≈ 0,1225 м

Тепер можемо знайти масу куба за формулою маси (m) = об'єм (V) * густина (ρ):

m = V * ρ = 0,015 м² * 2700 кг/м³ = 40,5 кг

Таким чином, маса куба дорівнює приблизно 40,5 кілограмам.

Пояснення: