Визначте кількість теплоти, необхідну для нагрівання алюмінієвого тіла масою 20 кг від 30 °С до 60

°С. Питома теплоємність алюмінію 920. Помогите решить пж СРОЧНО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарев Сергей.

Ответ:

Для розрахунку кількості теплотини необхідно використати формулу:

Q = m * c * ΔT,

де Q - кількість теплотини (в Дж),

m - маса тіла (в кг),

c - питома теплоємність алюмінію (в Дж/(кг*°C)),

ΔT - зміна температури (в °C).

Підставляємо відомі значення:

m = 20 кг,

c = 920 Дж/(кг*°C),

ΔT = 60°C - 30°C = 30°C.

Підставляємо ці значення в формулу:

Q = 20 кг * 920 Дж/(кг*°C) * 30°C = 552,000 Дж.

Отже, кількість теплотини, необхідна для нагрівання алюмінієвого тіла масою 20 кг від 30°C до 60°C, становить 552,000 Дж.

Отвечает Медведева Алина.

Ответ:

552 kДж

Объяснение:

m=20 кг

ΔT=T₂-T₁=60-30=30 °С

c=920 Дж/(кг*°С)

Q   ?   Q=m*c*ΔT=20*920*30=552 kДж