СРОЧНО За 1,5 год моторний човен проходить проти течії відстань 18 км. Яка власна швидкість

човна? За який час він пройде зворотній шлях, якщо швидкість течії дорівнює 3 км/год?С ДАНО И РЕШЕНИЕМ​

Ответы на вопрос

Отвечает Копинець Діма.

Ответ:

Объяснение:

Човен проходить 18 км проти течії за 1,5 години

Нехай власна швидкість човна х км/год

Він рухається проти течії 3 км/год

Отже, його фактична швидкість х - 3 км/год

Використовуючи формулу відстань = швидкість х час:

18 = (x - 3) x 1,5

18 / 1,5 = х - 3

12 = х - 3

х = 15 км/год

Власна швидкість човна 15 км/год

Для зворотного шляху:

Зараз човен рухається зі швидкістю 3 км/год

Отже, його швидкість 15 + 3 = 18 км/год

Використовуючи відстань = швидкість х час:

Час = Відстань / Швидкість

Час = 18/18

Час = 1 година

Отже, власна швидкість човна дорівнює 15 км/год, а час зворотного шляху — 1 год.