Народ помогите! ПОЖАЛУЙСТА! УМОЛЯЮ! СРОЧНО! НА ЗАВТРА! 1)Проекція швидкості руху тіла задана

рівняннм Vx=10+0,3t.Запишіть формулу для проекції переміщення і обчисліть швидкість в кінці 10-ї секунди руху. 2) Тіло впало з висоти 5м. визначити час падіння і кінцеву швидкість падіння. 3)За 1.5 год. моторний човен проходить проти течії відстань 18км. За який час він пройде зворотний шлях, якщо швидкість течії 5км/год. 4)Які з наведених залежностей описують рівномірний рух? 1.x=4t+2 2.x=8t 3.x=4-t 4.V=6

Ответы на вопрос

Отвечает Гулынская Юлия.
1)
V=V_0+at=10+0,3t=>V_0=10m/c;a=0,3m/c^2 \\ 
S=V_0+ \frac{at^2}{2}=10+ \frac{0,3t^2}{2}=10+0,15t^2 \\ 
S=10+0,15t^2   \\  \\ 
V(10)=10+0,3*10=10+3=13m/c

2)
H= \frac{gt^2}{2}; \ H=5m; \ g=10m/c^2; \ 5*2=10t^2 \\ 10t^2=10 \\ t^2=1 \\ t=1
1 cекунда час падіння
V=gt=10*1=10 м/с^2

3) Смотри прикр. файл

4) Уравнение движения, то есть зависимость координаты тела от времени х = х(t), принимает вид: х = x0 + vt
Ответ: 1. 2.