Скільки окропу потрібно долити в посудину, що містить 2 кг води при температурі 35С, щоб

температура в посудині збільшилась до 65 градусів. ДАЙ 40 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Юра.

Ответ: 1,7кг

Объяснение:

Дано:

m1=2кг

t1=35°C

t2=100°C

t=65°C

-------------

m2-?

t=(t1*m1+t2*m2)/(m1+m2)

t1*m1+t2*m2=t*m1+t*m2

35*2+100*m2=65*2+65*m2

35m2=60

m2=1,7кг