6. За дві хвилини через батарею водяного опалення протікає 4л води. Вода, що надходить до батареї

опалення має температуру 89ºС, а виходить із неï маючи температуру 55°С. Яку кількість теплоти віддає за пів доби вода, що проходить через батарею? А. 215632 кДж Б. 205632 кДж В. 411264 кДж !!!потрібно з розв'язанням!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Рома.

Для обчислення кількості теплоти, яку вода віддає, можна використовувати специфічну теплоємність води і зміну температури.

Специфічна теплоємність води (c) становить близько 4,186 Дж/(г°C). Ваші дані вказують на температурний спад з 89°C до 55°C, тобто на спад на 34°C.

Кількість води, яка протікає через батарею, дорівнює 4 л на кожні 2 хвилини, або 2 л на хвилину. Щоб знайти кількість теплоти (Q), віддану водою, використовуємо формулу:

Q = маса води * c * ΔT,

де:

маса води - 2 л (оскільки вода проходить через батарею протягом 2 хвилин),

c - специфічна теплоємність води,

ΔT - зміна температури.

Q = 2 л * 4,186 Дж/(г°C) * 34°C = 286.504 Дж.

Але це кількість теплоти, яку вода віддає за одну хвилину. Щоб знайти кількість теплоти за пів доби (720 хвилин), потрібно помножити це значення на кількість годин в пів доби (12):

Q_пів_доби = 286.504 Дж/хв * 720 хв = 206,162,080 Дж або 206,162 кДж.

Таким чином, правильна відповідь - (Б) 206,162 кДж.

Отвечает Прохорова Дана.

Ответ:

Объяснение:

За дві хвилини:

m=pV=1000кг/м³*0,004м³=4кг

Q=cm∆t=4200Дж/кг°С*4кг*(89°С-55°С)=571200Дж

За хвилину:

571200Дж:2=285600Дж

За пів доби:

24год - доба

12год - пів доби = 720хв

285600Дж*720хв=205632000Дж=205632кДж