7. Швидкість руху тiла задана рiвнянням v=20-2t. Визначити характер руху тіла. Визначити

переміщення тіла через 5 с руху. Визначити час руху тiла до зупинки. 50 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Дунякова Русалина.

Ответ:

Для визначення характеру руху тіла, подивимося на рівняння швидкості v=20-2t. Це рівняння вказує на залежність швидкості від часу.

1. Характер руху тіла:

Рух тіла описується рівнянням швидкості v=20-2t. Оскільки коефіцієнт при t у рівнянні -2, то швидкість зменшується з часом. Тобто, тіло пройде перший шлях із додатньою швидкістю і зменшить свою швидкість з часом. Такий рух називається прискореним рухом.

2. Переміщення тіла через 5 секунд руху:

Для знаходження переміщення тіла через 5 секунд, ми можемо використовувати інтегральне рівняння швидкості:

S = ∫v dt

S = ∫(20-2t) dt

S = 20t - t^2 + C

Тепер підставимо значення t=5 с:

S = 20(5) - (5)^2 + C

S = 100 - 25 + C

S = 75 + C

Ми не знаємо значення константи C, тому переміщення буде 75 метрів плюс деяке значення C.

3. Час руху тіла до зупинки:

Тіло зупиняється тоді, коли його швидкість стає рівною нулю. Отже, ми можемо встановити рівняння для швидкості руху і знайти час, коли v=0:

20 - 2t = 0

2t = 20

t = 10 секунд

Відповідь: час руху тіла до зупинки дорівнює 10 секундам.

Объяснение:сори лень на тетрадь писать я быстрее печатаю