Чому дорівнює маса стальної деталі , якщо при її охолодженні від 750 до 15 градусів виділилось

98,8 МДж теплоти?

Ответы на вопрос

Отвечает Митрофанов Рома.

Ответ: 268,8кг

Объяснение:

Дано:

t1=750°C

t2=15°C

Q=98,8МДж=98800000Дж

с=500Дж/кг°С

-------------------

m-?

Q=c*m*(t1-t2)

Отсюда:

m=Q/(c/(t1-t2)=98800000/(500*(750-15))=268,8кг

Отвечает Сова Серёжа.

Ответ:

можно лучший ответ пжжж

Объяснение:

абаььа