Чому дорівнює маса стальної деталі , якщо при її охолодженні від 750 до 150 ОС виділилось 98,8

МДж теплоти?

Ответы на вопрос

Отвечает Григорян Давид.

Відповідь:

Пояснення:

Для визначення маси стальної деталі за виділеною теплотою під час охолодження можна використовувати закон збереження енергії. Відомо, що тепло, що виділяється або поглинається під час зміни температури тіла, визначається такою формулою:

Q = mcΔT

де:

Q - теплота (в джоулях)

m - маса тіла (в кілограмах), яку ми намагаємося знайти

c - теплоємність матеріалу (для сталі, ця величина дорівнює приблизно 450 Дж/(кг·°C))

ΔT - зміна температури (в кельвінах)

Ми знаємо, що температурна різниця ΔT дорівнює 750 °C - 150 °C = 600 °C, а теплота Q дорівнює 98,8 МДж = 98,800,000 Дж. Таким чином, ми можемо розв'язати рівняння для маси m:

98,800,000 Дж = m * (450 Дж/(кг·°C)) * 600 °C

m = (98,800,000 Дж) / ((450 Дж/(кг·°C)) * 600 °C) = 365.19 кг

Отже, маса стальної деталі дорівнює приблизно 365.19 кілограмів.

Отвечает Гилунов Денис.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

∆t=750-150=600°C

Q=98,8МДж=98800000Дж

с=500Дж/кг°С

m-?

Q=cm∆t=>

m=Q/(c∆t)=98800000/(500*600)=329кг