СРОООЧНО. Массасы 1 кг, температурасы 30°С суға массасы 500 г, температурасы 0°С болатын мұзды

салды. Ыдыстың iшiнде кандай температура орнады?​ ПАМОГИТЕ ПЖЖЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Шведюк Вика.

Ответ:

Берілген:

m¹=1kg

m²=0.5kg

t¹=30c⁰

t²=0c⁰

Q=?

Формула:

Q=cm^t?

Шешуі

Q¹=4200*1*30=126000

Q²=2100*0.5*0=0

^Q=126000-0=126000

Объяснение:

Мүмкін дұрыс емес, қай формула мен дұрыс ұққан жоқпын