Яка кількість теплоти виділиться при охолодженні на 80 градусів свинцевоЇ деталі массою 400г


Ответы на вопрос

Отвечает Letunovich Sava.

Ответ:

Для розрахунку кількості виділеної теплоти можна використовувати формулу:

\[ Q = mc\Delta T \]

де:

- \( Q \) - кількість виділеної теплоти,

- \( m \) - маса (в кількості теплоти, що виділяється чи поглинається),

- \( c \) - теплоємність речовини,

- \( \Delta T \) - зміна температури.

Для свинцевої деталі масою \( 400 \, \text{г} \) при зміні температури на \( 80 \, \text{градусів} \) можемо використати теплоємність свинцю, яка приблизно \( 0.128 \, \text{Дж/(градус К)} \).

\[ Q = (400 \, \text{г}) \times (0.128 \, \text{Дж/(градус К)}) \times (80 \, \text{градусів}) \]

Розраховуючи це вираз, отримаємо кількість виділеної теплоти.

`\text` - це команда у текстових процесорах, таких як LaTeX, для вставки тексту в математичне оточення чи інші спеціальні оточення, де потрібно виводити текст замість математичних символів чи формул.

Наприклад, у LaTeX ви можете використовувати `\text` для вставки тексту в середині формул:

\( x = 2 \cdot \text{площа} \)

У цьому прикладі `\text{площа}` дозволяє вставити слово "площа" всередині формули.

`\times` - це математичний оператор у текстових процесорах, таких як LaTeX, і в інших математичних контекстах. Він позначає множення. Наприклад:

В LaTeX:

l

\( a \times b \)

Це виведе символ "×" між \(a\) та \(b\), що вказує на операцію множення.

У числових виразах:

2 times 3 = 6

Це означає, що результат множення чисел 2 і 3 дорівнює 6.

Отвечает Мырзахмет Жанет.

Ответ:

Дано:

m - 400 г - 0,4 кг

∆t - 80°c

c свинцю - 140 Дж/кг °С

Розв'язання

Q=cm∆t

Q=140 Дж/кг °С×0,4 кг×80°C=4480Дж=4,48 кДж

Відповідь: Q=4480 Дж або 4,48 кДж.