На скільки градусів охолонув брусок із заліза ,мамою 400 г, якщо навколишньому середовищі було

передано 4,6 кДж енергії теплоти?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Соня.

Ответ:

Объяснение:

уд теплоемкость 500 Дж

4600/500 * 0,4 = 4600/200 = 46/2 = 23 °С