11. Обчисліть прискорення тіла, якщо протягом 12 с його швидкість збільшилася на 10 м/с. Рішення

будь ласка з дано​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ: 0,83м/с²

Объяснение:

Дано:

t=12c

ΔV=10м/с

--------------

а-?

V=Vo+ΔV=Vo+at

Отсюда:

а=ΔV/t=10/12=0,83м/с²